Prezenty dla niej – produkcja

Prezenty dla niej

Prezenty dla niej

W dzisiejszych czasach reklama otacza nas z każdej strony. Billboardy, ulotki, reklama w mediach czy Prezenty dla niej możemy spotkać praktycznie na każdym kroku. Zatrzymajmy się przy ostatni z wymienionych sposobów reklamy czyli gadżetami. W jaki sposób są produkowane a konkretniej jak dystrybutorzy nanoszą identyfikację wizualną firmy na różnego rodzaju upominki? Poniżej zaprezentujemy kilka najpopularniejszych metod prezentowania oznaczania produktów logo marki oraz w kilku słowach opiszemy na czym one polegają.

Jedną z najczęściej stosowanych metod jest nadruk. Specjalnie przygotowane drukarki wykorzystujące profesjonalne tusze drukują na wszelakich nośnikach zaprojektowane wcześniej komputerowo nadruki. Mogą to być na przykład kubki czy kalendarze. Drugim sposobem, który jest bardzo popularny, jest laser. Dzięki niemu można grawerować różne przedmioty począwszy od wszelakich tabliczek, zapalniczek, długopisów na zeszytowych notesach kończąc. W tworzenia reklamowej odzieży, która następnie stosowana jest jako prezenty dla niej możemy zdecydować się na znakowanie poprzez haft oraz metodę sublimacji. Haft jest jednak droższym sposobem, ale jednocześnie trwalszym. Nici są wszywane w odzież przez co nie ma możliwości odklejenia się ich od ubrania. Metoda sublimacji wykorzystuje zjawisko sublimacji. Na początek drukuje się logo na specjalnym papierze a następnie z wykorzystaniem ciśnienia i temperatury, dostosowanej do określonego materiału, przenosi się na docelowy przedmiot. Najczęściej stosowana jest do znakowania odzieży reklamowej.

To tylko kilka podstawowych metod, które umożliwiają nam oznaczanie produktów własnym logo i nazwą firmy. Praktycznie każda agencja reklamowa, która posiada w swojej ofercie Prezenty dla niej będzie w stanie zaoferować nam również wiele innych rozwiązań, które aktualnie stosują. Dzięki temu mamy możliwość doboru odpowiedniej metody do materiału na jakim nasza identyfikacja wizualna ma się znaleźć, wyników jakich oczekujemy oraz do zasobności naszego portfela.